Rezervace – jak postupovat

Vedoucí autopůjčovny  
Hertz Budget Europcar Avis Alamo National Sixt Thriffty Dollar
Garance nejnizsi ceny
Půjčovna aut v číslech
160
zemích
53000 lokacích

8.1 M milionu zákazníků
100% Garance nejnižší ceny
Co je obecně zahrnuté v ceně
  • Zrušení a změna rezervace zdarma
  • Škodovní pojištění auta
  • Pojistková ochrana proti krádeži auta
  • Pojištění odpovědnosti za způsobené škody
  • Neomezený počet ujetých kilometrů
  • Letištní poplatek
  • Místní daně
  • 24-hodinová pohotovostní služba
Rezervace – jak postupovat
1. krok: Vyhledávání, prosba o nabídku
Prosíme, vyberte si auto na pronájem určením lokality (země, města, místa, např:. Letiště), a pokud se liší místo dodání od místa převzetí, tak to nastavte též. Potom zadejte přesný čas a datum převzetí a doručení auta, každé zvlášť. Nakonec budete muset zadat věk řidiče a můžete jít Hledat.
2. krok: Výběr auta, rezervace
V druhém kroku systém provede vyhledávání v nabídkách autopůjčoven v souladu s informacemi uvedených podle Vašich kritérií vyhledávání, aby pro Vás našel nejlepší auto. Výsledný seznam hledání pronajatelných automobilů bude zobrazen podle ceny, a tak budete vidět v prvním řádku auto za nejlevnější cenu. U každého automobilu bude kromě stručného popisu auta zobrazený i poplatek za půjčku auta, některé důležité informace, podmínky k pronájmu auta a výhrady. Funkce „Uložit cenovou nabídku” pod tlačítkem Zarezervovat nabízí možnost zaslání nabídky na e-mailovou adresu po výkonu rezervace. Prosíme, jestli jste si vybral nějaké auto, klikněte na tlačítko Zarezervovat.
3. krok: Rezervace - "Doplňky"
V tomto bodě dostanete podrobnější přehled vybraného automobilu na pronájem, a kromě toho máte zde možnost oznámit požadavek o různé doplňky po celou dobu pronájmu automobilu. Zde zkontrolujte, které doplňky považujete za nezbytné, za které musíte zaplatit zvláštní poplatek spolu s cenou za pronájem automobilu na místě převzetí automobuilu v autopůjčovně. Tyto doplňky můžou být GPS, dětské sedačky, sněhové řetězy, držáky na lyže. Když jste si vybral všechny potřebné doplňky, prosíme, klikněte na tlačítko Další.
4. krok: Rezervace - "Zadání údajů"
V tomto bodě zadejte údaje řidiče/řidičky. Zkontrolujte, zda jsou údaje v pořádku, a poté klikněte na tlačítko Zarezervovat. A potom, v závislosti od vyskočeného okénka, jestli si převezmete auto na letišti, zadejte i číslo Vašeho letu.
5. krok: Bezpečné platby – Zpětné potvrzení
Prosíme, vyberte příslušnou možnost platby a vyplňte nutné základní údaje platební karty ve formuláři. Když kliknete na tlačítko Zarezervovat, zobrazí se Vám stránka s potvrzením Vaší rezervace a příslušného Referenčního čísla. Poté zanedlouho obdržíte e-mail, obsahující údaje a důležité informace týkající se Vaší rezervace a poukazu. Tento poukaz budete potřebovat vytisknout a přinést se sebou k převzetí automobilu.